Pan Witold Ludwiński

image

6 Komentarze

 1. Panie Walesa,nadszedl czas aby wreszcie odpowiedziec na 17 pytan.
  ktore zadala Panu Anna Walentynowicz.Nie doczekala sie odpowiedzi
  ale ja i wielu Polakow chetnie wysluchamy odpowiedzi.

 2. Panie Prezydencie, nie jestem Pana fanem ale jest mi przykro słuchać tego co o Panu wygadują ci mali ludzie. Niech Pan to po prostu „oleje”.

 3. Nie wiem, czy ten mail do Pana dotrze, ale napiszę go i wyślę na wszelki wypadek, a nuż mi się uda.
  Panie Prezydencie, dla mnie, podobnie jak dla znakomitej większości normalnych ludzi w naszym kraju, cały ten zgiełk nie ma najmniejszego znaczenia. I to niezależnie od tego czy, Pan kiedykolwiek cokolwiek podpisywał, czy nie. Dużo jest teraz wypowiedzi na ten temat w mediach i zdziwiłby się Pan jak wiele osób stoi po Pańskiej stronie i deklaruje, że nawet ewentualne potwierdzenie faktu współpracy z SB na początku lat 70. nic nie zmieni w ich ocenia Pańskiej roli (oglądam TVN, więc może nie mam pełnego obrazu). To Pan jest symbolem odzyskanej niepodległości i nic tego nie zmieni. Próba obsadzenia w tej roli śp. Lecha Kaczyńskiego, a tym bardziej Jarosława Kaczyńskiego nie ma szans (nieukrywana satysfakcja z tej awantury polityków PiS zdaje się świadczyć o tym, że jest to ich kolejne podejście do kompromitowania III RP i kreowania nowych „twórców” przemian). Jakby grobowiec na Wawelu nie wystarczył. Widać próby dalszej sakralizacji Lecha K., dowodzenia, że był „poległym” w zamachu wielkim mężem stanu (podkomisja Macierewicza). Kolejne „miesięcznice” i powót do pomysłu pomnika przed Pałacem Prezydenckim (może na koniu zamiast Księcia Poniatowskiego?). Chyba nikt z tych, którzy wiedzą, jak wtedy było, jakie były metody bezpieki gnojenia ludzi, kto bez żadnego wsparcia był poddawany brutalnej presji, kto sam to przeżył nie uwierzy w bzdury o Pańskiej dobrowolnej współpracy. Rzeczywiście dzisiejsze widowisko dowodzi jeszcze raz, że miał rację Artur Sandauer mówiąc „odwaga staniała, rozum podrożał”. Bardzo łatwo teraz żądać od Pana przyznania się, kajania itp. To na pewno nic nie kosztuje zwłaszcza tych, którzy nigdy nie byli wystawieni na podobne próby.
  Panie Prezydencie, Panie Lechu, reaguje Pan bardzo emocjonalnie, taka Pańska natura. Ale na prawdę nie warto tego przeżywać, szkoda zdrowia. Jesteśmy z Panem!

 4. …witam,,,chciałem tylko powiedzieć że to co dziś wyprawiają na Pana temat to jest wielka głupota i bzdura.niech sami pokażą swoje teczki.dlaczego się nimi nie chwalą?banda i nic więcej.pozdrawiam i życzę dużo zdrowia i wytrwałości.

 5. To zemsta za odsuniecie Olszewskiego ktory nie chcial wydalic z Legnicy rosjan. Naijblizsi koledzy walesy donosili na niego do SB…oczerniaja Go z zazadrosci..WALESA nigdy nie skala sie Donosami i napisaniem Zobowiazania(podroba) SB za PRLu podrabilao dokumnety Tysiacami a nie setkami.Kiszczak i jego zona pozostawili takie dokumnety ktore wybielaja Kiszczak a atakuja Walese….. w tym maczal palce PIS..ja uwazam tak: aby Walesa smiel sie z tego oczernienia. i nic sobie z tego nie robil obojętnie jakie beda wyniki fonoskopowe i inne….. WAlesa jest wiekszy niz PILSUDZKI

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.