Życzenia urodzinowe dla Prezydenta George’a H.W. Busha

Z okazji 90. urodzin byłego Prezydenta Stanów Zjednoczonych George’a H.W. Busha, Prezydent Lech Wałęsa przesłał na ręce Jubilata list gratulacyjny z życzeniami urodzinowymi.

Poniżej list Prezydenta Lecha Wałęsy do 41.Prezydenta Stanów Zjednoczonych George’a H.W. Busha:

Letter President George H.W.Bush

Letter President George H.W.Bush

1074 Komentarze

 1. Wie Pan, jak polują leszcze? Podczepiają się pod plecy rekina tak, żeby ich nie zauważył i, gdy ten zamorduje już swoją ofiarę, szybko kradną zwłoki i dopiero takie coś konsumują.

  Z poważaniem,
  Przemysław Starczewski

  • Ty i Twoja skurwiała rodzina nieudolnych pedałów z fałszywym poczuciem wyższości zginięcie w bólach porównywalnych do wpadnięcia pod tramwaj, a potem spędzicie wieczność w piekle wpierdalając z głodu własne ciało i piasek, leszczu jebany, pą!

 2. Profesor Doktor Habilitowany Remigiusz Buniak
  Ty Wałęsa spierdalaj z bachorami urzędnikami nierobami z kraju ty robolu i przygłupie , naucz się mowić ty matole i grubasie niedouczony , zapierdalaj gdzieś w fabryce bęcwale pojebany

 3. Po dniu 23 czerwca 2016r. jest więcej niż pewne iż takie zimie jak Pomorze Warmia i Mazury Łużyce Śląsk wrócą do macierzy czyli do Niemiec. Skończy się to polskie warcholstwo prymitywizm i zacofanie będziemy żyli w normalnym rozwiniętym kraju jakim są Niemcy.

 4. BOLEK PRZECIEZ KAZDY CIĘ CHWALI,ŻE TY LEGENDA SOLIDARNOSCI I WNIOSŁES WIELKI WKŁAD W OBALENIE KOMUNIZMU…WIĘC DLACZEGO PŁACZESZ.KOCHAŁ CIĘ JARUZELSKI,KOCHAŁ KWASNIEWSKI,KOCHA AARON MICHNIK,KOMOROWSKI,TUSK,BALCEROWICZ,NAWET TATE JPII CIE KOCHAŁ I PO PLECACH KLEPAŁ.WSZYSTKIE MASONY CIĘ KOCHAJĄ…BO TY TAKA MASKOTKA,ZE NAWET JAŚ FASOLA TO TYLKO MAŁEJ KLASY IDIOTA W STOSUNKU DO CIEBIE.TY POTRAFISZ NARÓD ROZBAWIC I WPRAWIC W WSCIEKŁOSC ALBO BEZSILNOSC,A TU TRZEBA TALENTU.BOLEK JAK TY TE KOMUNE OBALIŁ,ZE CI ZYDOBOLSZEWIKI WSZYSTKO PRZEJĘŁY W POLSCE.PIERWSZYM PREZYDENTEM ZOSTAŁ JARUZELSKI,NASTĘPNYM PO TOBIE KOMUCH MGR.AMATOR KWASNIEWSKI.POLSKE PRZEWRÓCIŁ DO GÓRY NOGAMI I ZNISZCZYŁ MILIONY POLAKÓW BYŁY I SEKRETARZ POP PZPR NA UNIWERSYTECIE I WYKŁADOWCA EKONOMII MARXISTOWSKIEJ.BOLEK-OBALIC TO SOBIE MOGŁES FLACHE Z KWACHEM I TWOJĄ ZONKE NA ŁÓZKO BY SPŁODZIC KOLEJNEGO POTOMKA.KOMUCHY CIEBIE POTRZEBOWALI TAK JAK TATE JPII NA WATYKANIE BY MOGLI STAC SIE MILIARDERAMI NA UWŁASZCZONYM MJĄTKU NARODOWYM.KWACHU Z KULCZYKIEM TO SOBIE PRAWIE WSZYSTKO WZIĘLI,A POTEM KOLEDZY TUSKA ROZKRADLI WSZYSTKO.BOLEK DOSTAŁES DUZO JAKO MIGUS I SZYBKOPAPLĄCY PAJAC WIĘC SIEDZ CICHO .JESTES BOGATY I NA DODATEK MONDROL EUROPY OKRZYKNIETY PRZEZ KLUB ZYDOMASONÓW.BOLEK……NIE RÓB CYRKU ZROBIŁES SWOJE KORZYSTAJĄC Z GŁUPOTY I NAIWNOSCI POLAKÓW.ANI TY ANI NIKT NIE OBALIŁ W POLSCE KOMUNY BO ONI SIĘ TYLKO PRZEPOTWARZYLI I USTAWILI SIEBIE I SWOJE DZIECI DO KONCA SWIATA.VIVAT JAROSŁAW KACZYNSKI VIVAT TRUMP,VIVAT LE PEN VIVAT ORBAN.POZDRAWIA CIE BOLKU TWÓJ PRZYJACIEL

 5. Dzień dobry. Proszę Pana, zmień pan kierunek swojej inwencji. PAN ZACZYNA DĄŻYĆ DO PONOWNEJ GRABIEŻY MOJEJ UKOCHANEJ OJCZYZNY. Przestań Pan się OŚMIESZAĆ. Przez takie działanie , historia Pana zapisze jako WROGA POLSKI. Co Pan przyniesiesz na sąd ostateczny gdzie się spotkamy ? POZDRAWIAM. ZAZDROSNY

  • Ten człowiek Liberte to zwykły psychopata i dewiant ze skłonnościami psychopatycznymi bardzo niebezpieczny. Szkoda naprawdę jakichkolwiek słów,i komentarza. Wystarczy tylko zobaczyć na jeden z,jego wpisów gdzie wychwala Adolfa Hitlera i narodowy socjalizm. To istny bydlak i psychopata a w tym wypadku jest to bardzo łagodne określenie.

 6. Proszę przyjąć ode mnie szczere wyrazy współczucia z powodu tragicznej śmierci syna Przemysława. To straszliwy ból i niewyobrażalne cierpienie ale wierzę że to minie. Jeszcze raz proszę przyjąć ode mnie wyrazy współczucia dla Pana i rodziny.

  • Debilu kim jesteś żeby pisać takie bzdury? Kretynie daj sobie na wstrzymanie szczególnie w tej sytuacji kiedy człowiek stracił syna. Myślę że zdecydowana większość osobników na tym blogu z niejakim Liberte na czele to jacyś maniacy ze skłonnościami sadystycznymi i psychopatycznymi i poziomem intelektu na poziomie debila.

 7. bolek gdzie …te moje obiecane MILIONY ZŁ …ODSETKI CHYBA JUZ UROSŁY….no ja i moi rodzice…nie nalezeli do partii ….i nigdy nie ponizyli sie aby wydac kogokolwiek…..i to za kase MIEJ PAN HONOR I SIE PRZYZNAJ!!

 8. W Syrii , Christchurch , Fukushima likwiduje sie kolesiow ze Szpitala , niedorozwoj�w i roboli typu Michnik , Kuroń , wszy i g�wno z Nowej Zelandii

 9. Ty Bolek nie zdajesz sobie sprawy chyba, że TY lada dzień możesz stańąc przed Bogiem i co mu wtedy powiesz? Myślisz że z Bogiem też będziesz do końca trzymam się swojej wersji i uwierzy całe niebo :), tak chodzisz dumnie z Matką Boską w klapie a zyjesz w klamstwie obłudzie, jesteś moralnym zerem, cała Polska już nawet na Ciebie uwagi nie zwraca tylko się śmieje. Masz jeszcze szansę zeby przed narodem polskim klęknąć i prosić o wybaczenie, za tą krzywdę zrobioną swoim kolegom z pracy, za te wszystkie afery, przekrety, kłamstwa i współprace z wrogiem Polski.
  ALe sprawiedliwosc Cię dopanie jak każdego z nas, myśle ze juz 10 lipca jak wyjdziesz na Krakowskie Przedmiescie, tam już twoi „koledzy” ze Stoczni czekają taczka gotowa :) Staniesz się pośmiewiskiem całego świata

 10. Profesor Doktor Habilitowany Remigiusz Buniak
  Ty Wałęsa spierdalaj z bachorami urzędnikami nierobami z kraju ty robolu i przygłupie , naucz się mowić ty matole i grubasie niedouczony , zapierdalaj gdzieś w fabryce bęcwale pojebany

  Wypierdalaj z robotnicą żoną z kraju stary przygłupie

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.