To Prezydent Obama odpowiada za obecny kryzys!

W ocenie kryzysu ukraińskiego nie szukamy prawdziwych przyczyn. Gdyby nie błąd Prezydenta Obamy nie doszłoby do problemów z Ukrainą..  Odpowiednie decyzje i działania strategiczne w odpowiednim czasie byłyby największą gwarancją pokoju i stabilności w regionie i na świecie. Największym błędem było wycofanie się Prezydenta Obamy z budowy tarczy antyrakietowej. W ten sposób pozbawił nas i region realnego systemu obrony przed nieodpowiedzialnymi zachowaniami. O rozbrojeniu Ukrainy z broni atomowej w latach 90. na rzecz Rosji nie wspominając. Teraz wiszą nad nami poważne zagrożenia jako skutki tych błędów.

Abu Dhabi, 03.03.2014

Pozdrawiam, LW

158 Komentarze

 1. liberte chciałem ci podziekować za te posty , masz racje na 100% ze wszystkich podpisuje się całkowicie .
  Najwięcej Polek spośród innych krajow europejskich jest prostytutkami w Niemczech , Polacy zwiewaja do Niemiec jak szczury z palącego sie okreu.
  http://wiadomosci.onet.pl/forum/rekordowa-liczba-cudzoziemcow-osiedla-sie-w-niemcz,2,1105555,0,czytaj-najnowsze.html
  Też już w maju zmywam się do Freiburga , bo w Polsce liche zarobki i dziekuje bogu ze moi rodzice z pasem w ręku zmuszali mnie do nauki angielskiego i niemieckiego .
  Moim zdaniem Polska zginie czy pózniej z takimi politykami , bo tak naprawdę wyboru innego nie ma .
  trzymaj się

 2. liberte chciałem ci podziekować za te posty , masz racje na 100% ze wszystkich podpisuje się całkowicie .
  Najwięcej Polek spośród innych krajow europejskich jest prostytutkami w Niemczech , Polacy zwiewaja do Niemiec jak szczury z palącego sie okreu.
  http://wiadomosci.onet.pl/forum/rekordowa-liczba-cudzoziemcow-osiedla-sie-w-niemcz,2,1105555,0,czytaj-najnowsze.html
  Też już w maju zmywam się do Freiburga , bo w Polsce liche zarobki i dziekuje bogu ze moi rodzice z pasem w ręku zmuszali mnie do nauki angielskiego i niemieckiego .
  Moim zdaniem Polska zginie prędzej czy pózniej z takimi politykami , bo tak naprawdę wyboru innego nie ma .
  trzymaj się

 3. Liberte podejrzewał ze wiele info jakie tu napisaleś masz z Davida duke , ja bym jednak bym ostrozny jezeli chodzi o jego revelki , ale zawsze czesc prawdy moze być kto wie , trudno to zweryfikować

 4. liberte jeżeli nie znasz tej strony potraktuj david duke troche z przymrużeniem oka , chociaż nie napisze ,że on łże na 100% np opisując kampanie Obamy i Romneya . Gdy mi ktoś tak szczególowe info podaje na tacy , to też trzeba się zastanowić czy to aby nie lekka manipulacja .
  Dziś w necie bez żadnego problemu znajdziesz w internecie rzekomą listę wyzszych duchownych , którzy niby są Żydami i wsółpracownikami SB .
  Mnóstwo stron się wyświetla z tego typu info . Podobnie politycy .
  Po przeczytaniu tego masz wrażenie ,że jesteś bohaterem filmu Carpentera , gdzie facet zakłada okulary aby ujrzec prawdziwych wrogów Ameryki , którzy ją niszczą , albo ,że niby obcy opanowali Polskę i ją doją .
  A kto to podchwyca , ato dziennikarz z superstacji idzie do sejmu niby z tą listą Żydów i pokazuje ją Macierewiczowi .Ten jak to ogląda śmieje się do żywego i mówi ,że ładne imię i nazwisko mu wybrali i zaraz potem dodaje ,że on jest od dziada pradziada Polakiem i nazywa się Antoni .
  I komu wierzyć jak nie masz zadnych dowodów dokumentów pisanych nawet poszlak .
  Podobnie w sprawie Lecha nikt niczym nie dysponuje , a z niego niby taki wielki Bolek miał . Jego zwolennicy od razu nawet tu na blogu powiedzą ci ,że jesteś zazdrosna świnia , podobne oskarżenia rzucano w stronę gwiazdy ze zazdrośnik , bo gdy nie masz żadnych żródeł pisanych go morda w kubeł . Nie bronię Lecha ,ale chciałbym sam wiedzieć tak na 100% jaka była prawda z nim i mam nadzieję ,że się kiedys z tego dowiem.
  Bez obrazy , ale dzis mogę zrobić stronkę internetową i napisać ,że twój dziadek w 1919 roku uratował od śmierci Hiltlera , który wrócił z frontu i nabawił się zapalenia płuc .Twój dziadek np mieszkał w Gdańsku a Hilter dowiedzial się ,że to taki dobry lekarz i przyjechał do twojego dziadka.
  na taka historię się natknąłem czytając jakieś czasopismo z lat 50 tylko podobno Hiltela uratował jakiś zdolny lekarz Żyd z Linzu . Czy to prawda nie wiem , ale trzeba wziąśc pod uwagę to ,że ZSRR juz byl wrogiem Izraela.
  albo moge zrobic stronę i napisac ,że twoj dziadek był rezunem i co ?
  część osób w to uwierzy , część nie a ty mi będziesz chciał dać w mordę i słusznie . I teraz sam widzisz jak można ludzmi manipulować .
  Piszesz ,że Żydzi się tak sie popierają , jeden za drugiego by życie oddał .To chyba nasi Żydzi to jacyś odmieńcy bo Kalkstein i Szechter o mało się nie pozabijają jeden niby drugiego nienawidzi i takich przykładów jest mnóstwo .
  ale ale zaraz ktos ci powie , e tam cos ich łączy bo razem ręka w rękę popierają Banderowców na Ukrainie .
  Ktos inny ci napisze ,ze oni pod publiczkę się kłocą a tak naprawdę jak nikt nie widzi w ukryciu piją razem wódkę i poklepuja się po ramieniu . Oszukują tych durnych Polaków i co 4 – 8 lat zmieniają sie przy władzy aby niszczyć Polskę .
  Tylko takie rzeczy pisząc trzeba mieć 100% dowody ale i bez tych dowodów wiele ludzi by to kupiło .
  Pozdrawiam
  jeszcze jedna fajna rzecz.
  rok temu rozmawiałem z jednym dziadziem zwolennik Piś można powiedzieć szalony idol Jarka
  wiesz co mi powiedział
  Zydów to u nas kupa , ale ci związani z PIS to Żydzi patrioci daliby się pokroić za Polskę a ci powiązani z PO i SLD to zdrajcy no i co ?
  nic dodać nic ująć.

 5. Czy ktokolwiek dzisiaj z tej głupkowatej bandyckiej chołoty solidarnościowej na czele z tym debilem elektrykiem ma jakiekolwiek wątpliwości co do zamiarów i intencji Związku Radzieckiego w grudniu 1981r?
  Pan Gen. Wojciech Jaruzleski ocalił nasz kraj i naród przed tragedią do jakiej doprowadziłaby ta banda solidarnościowa.
  to wielki Polak i patriota i to właśnie gen. Jaruzelski powinien zostać raz na zawsze patronem Polski.
  Precz z Wałęsą wypierdalaj gnoju!

 6. Tak andy jaruzel to wielki bohater .Oto osiągnięcia ;
  1. Stanie caly dzień w kolejce za dupnym papierem , w sklepie tylko ocet.
  2. Palowanie i strzelanie do ludzi .
  3. Sługa moskwy
  4. wladze PRL zabojstwo Pyjasa , zlamamie wszystkich palcow u rąk u W.Cejrowskiego
  generale jesteś bohaterem . Po smierci od razu pojdziesz na wawel miejsce czeka obok pana K.
  wiele ulic bedzie pana imienia .
  dla wielu szkol bedzie pan patronem dziekujemy.

  drugi wielki bohater lechu walesa
  Lechu dziekujemy za okragly stol , dziekujemy za magdalenke , dziekujemy za wojne na górze , dziękujemy za zlupienie majątku narodowego , dziekujemy za wprowadzenie do kibucu UE , dziekujemy za wyjazd 2 mln Polaków na wyspy brytyjskie , oni tam potrzebują ludzi do czyszczenia kibli , dziękujemy ze juz następne 1.5 mln Polaków lada chwila zwieje z Polski , dziękujemy za wysokie bezrobocie dziś z ukrrytym 19% , dziękujemy za biedę i umowy smieciowe , serdeczne dziekujemy ci Lechu za Tuska i pracę do 67 lat .
  Lechu Polacy ci tego nigdy nie zapomną .Już niemal wszyscy ogladają film Wajdy o bohaterze narodowym , a po twojej smierci idziesz od razu na Wawel , ulice będą twoim nazwiskiem nazywać , w kazdym mieście będzie twoj pomnik , wiele szkol bedzie nosilo twoje imię .
  dziekują ci Polacy Lechu za twoj heroizm .

  • to nie Jaruzelski stworzył kolejki, tylko strajki w wielu fabrykach na terenie całego kraju. zgadzam się pamiętam, iż niemalże niczego nie było na półkach, ale to nie jego wina i tejże ekipy.
   Jaruzelski wiele zrobił wraz z Gierkiem dla tego kraju, wiele dobrego, wydźwignął ten kraj z biedy i nędzy oraz zapaści okresu II RP, potem po straszliwej wojnie kraj ten odbudowano gołymi rękami, niezależnie od systemu jaki panował i to nie on stworzył ten system. obecne ekipy nienawidzą jego i Gierka bo niczego nie dały społeczeństwu, tylko zapaść cywilizacyjną, biedę i nędzę.
   za jaruzelskiego ludzie mieli pracę, godziwe zarobki, wczasy, kolonie, dostawali mieszkania a teraz ?

 7. dodam ,ze oczywiście Bolek tak nazywał sie podsłuch a ty jesteś takim bohatrem jak Kosćiuszko , a takie Cęckiewicze czy jak mu tam to zli ludzie , ot zazdroszczą Lechowi fajnych wyjazdów zagranicznych , pieniązków , slawy , doktorów honoriscausa , wykładów
  alez ci Polacy to psy ogrodnika , zawistni zazdrosni prawda?

 8. Lechu moglbyś tu na blogu napisać dlaczego Panowie K byli takimi wielkimi przyjaciólmi wielkiego elektryka , bo przecież ty jestes jedyny na swiecie który od elektryka awansował na prezydenta .
  no więc dopóki trzymałeś przy korytku panów K byłeś dla nich bohaterem , niemalże Bogiem , a jak dałeś im kopa w dupę a kapciowy dolożył od razu dla panów K staleś się bolkiem i agentem oraz wrogiem Polski .
  Dziwna szybka zmiana zdania , czyzby kłotnia wewnątrz dobrych przyjaciół?
  sprawa mocno ciekawa .

 9. Rosja wraz z jeszcze jednym krajem zaatakuje Ukrainę. Dojdzie do walki na śmierć i życie. Zachód w tym Polska włączą się do tej walki. Nastąpi klincz. Okaże się , że Rosja nie jest tak silna jak sądził o niej świat. Starci swój jeden ostry kieł. Wszystkie strony będą pokrwawione. Polska dozna cierpienia i strachu. Podkarpacie trzeba będzie ewakuować. Musicie mieć świadomość tego co się stanie i przygotować się bo politycy raz was straszą a raz uspokajają. Polska będzie zmuszona do walki !!! Niestety Polskę czeka droga Krzyża świętego, który przykryje cały kraj. Będzie on dla nas cierpieniem ale także wybawieniem i powrotem do korzeni od których coraz bardziej się odrywamy. Nikt nam nie pomoże . Nadzieja jedynie w Naszej Królowej i Chrystusie, których znieważamy. Nie przypadkowo ponad rok temu z ich figurek pospadały korony. Miało to miejsce przy granicy z Ukrainą.

 10. Rosja wraz z jeszcze jednym krajem zaatakuje Ukrainę. Dojdzie do walki na śmierć i życie. Zachód w tym Polska włączą się do tej walki. Najpierw Zachód potem Polska. Nastąpi klincz. Okaże się , że Rosja nie jest tak silna jak sądził o niej świat. Straci swój jeden ostry kieł. Wszystkie strony będą pokrwawione. Polska dozna cierpienia i strachu. Podkarpacie trzeba będzie ewakuować. Musimy mieć świadomość tego co się stanie i przygotować się bo politycy raz nas straszą a raz uspokajają. Sami nie wiedzą co będzie. A będzie walka ! Polska będzie zmuszona do walki !!! Niestety czeka nas droga Krzyża świętego, który przykryje cały kraj. Będzie on dla nas cierpieniem ale także wybawieniem i powrotem do korzeni od których coraz bardziej się odrywamy. Nikt nam skutecznie nie pomoże. Nadzieja jedynie w Naszej Królowej i Chrystusie, których znieważamy. Nie przypadkowo ponad rok temu z ich figurek pospadały korony. Miało to miejsce przy granicy z Ukrainą. Już niedługo Rosja zapoczątkuje swój upadek a w dalszej konsekwencji nawrócenie z gangsterskiej drogi. Matka Boska Fatimska powiedziała, że Rosja w końcu się nawróci a Jej niepokalane serce zatriumfuje. Polska aby przetrwać drogę cierpienia Krzyża Chrystusowego musi błagać Maryję o ponowne Królowanie Polsce. Maryja jest dla nas „Bronią Ostatniej Szansy” aby nie spotkał nas los innych europejskich krajów, które zostaną gwałtownie wymazane z mapy Europy. Innej możliwości i drogi dla Polski nie ma !!!

 11. Wszyscy pamiętamy, jak wrzeszczał pan, że durnia mamy za prezydenta! Sp. prezydent Lech Kaczyński wszystko przewidział a pan stanął znów po stronie zła. Za późno na obracanie płaszcza, teraz już wiemy, kim pan jest naprawdę!

 12. Большое спасибо за поддержку Украины вами и вашей страной!!!!
  У нас есть пословица: „Друг познаётся в беде” . Вы показываете это на деле!!!

 13. Profesor Doktor Habilitowany Remigiusz Buniak
  Ty Wałęsa spierdalaj z bachorami urzędnikami nierobami z kraju ty robolu i przygłupie , naucz się mowić ty matole i grubasie niedouczony , zapierdalaj gdzieś w fabryce bęcwale pojebany

  Wypierdalaj z robotnicą żoną z kraju stary przygłupie

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.