Kłamcy z Torunia

@KerianRegis: Moja Historia życia jest czysta nie mam nic czego by można się wstydzić .Pan czytał te gnioty Pan zobaczy za chwile jak potworne kłamstwa pomówienia i obelgi całkowicie wymyślone .Tak potwornych obelg kłamstw i zmyśleń nie ma na nikogo na świecie .99.99% w tych gniotach to zmyślone kłamstwa i obelgi .Nie będzie problemów z udowodnieniem .L.Wałęsa

107 Komentarze

  1. Panie Wałęsa – jeśli jesteś taki czysty jak łza, a Cenckiewicz kłamał to przecież istnieją sądy.
    Ale przecież wszyscy normalni ludzie wiedzą, że Cenckiewicz nie kłamie. Jeśli więc mamy dwie narracje, dwa stanowiska w jednej sprawie, to ktoś przecież KŁAMAĆ MUSI.
    Gdyby faktycznie Cenckiewicz kłamał, to już wytoczyłby mu Pan proces. Ale najpierw byłoby trzeba uprzątnąć szczątki synka i pozamiatać wiele tematów, a tego w prosty sposób zrobić się przecież nie da. Poza tym nie wiadomo do końca jakie komprmateriały są na Łubiance i kiedy wreszcie ktoś się do nich dostanie.

  2. Panie Prezydencie! Czytam właśnie książkę Cenckiewicza, wywołuje we mnie szok. Jak można być takim dwulicowym. Czy nie gryzie Pana sumienie? Czy w końcu zdobędzie się Pan na ujawnienie całej prawdy o sobie? Najważniejsza jest PRAWDA, stań Pan w prawdzie przed narodem i w końcu wyznaj Pan, że byłeś TW, który tylu ludzi zniszczył. Czy noszenie Matki Bożej w kalpie marynarki nie przeszkadza Panu. A co z grobem syna Grzegorza, dlaczego już prawie nie istnieje. Książkę polecam każdemu do przeczytania, godna uwagi.

  3. Hej, znalazłem pewną stronke dzięki której można określić położenie wszystkich po ich numerze telefonu: http://www.muc.pl/aek wystarczy aby poszukiwany telefon był włączony. Mi się udało dowiedzieć gdzie jest moja koleżanka, Polecam !

  4. Patrze na was z daleka i nie rozumiem tego pieniactwa wogole . Lechu byl jaki byl i jest jaki jest . Pieknie to jest pokazane w filmie Wajdy , chlapal jezorem jak umial nie byl edukowany , jak przyjechal do Stoczni to nic nie wiedzial o swiecie i zyciu . Socjalizm wtedy byl dla prostego robotnika dobry i moze W. jakis glupot narobil . Nikogo nie zabil i nikomu zycia nie zlamal. System padl nie tylko dzieki nie niemu ale ogolnej ekonomi w ZSRR i innych krajach socj. On Lechu po prostu kumulowal nastroje byl swoj robotnik z tej klasy i tak to poszlo . Nie znam jego prezydentury i nie bede sie wypowiadal . Przydawanie mu niesamowitych wlasciwosci w tej calej „polskiej rewolucji” to przesada , obwinianie go o zdrady i wszelaka biede tez jest przesada . Lech odegral swoja role jaka mu czas przeznaczyl zrobil to raz lepiej raz gorzej dal nam jakas szanse ktora wykorzystalismy lub nie i prosze o troche opanowania , spokojnie bo wam „bolkowcom ” zylka peknie . A zycie mamy tylko jedno .

  5. Panie Wałęsa, koń jest taki jak każdy widzi więc dokumenty z teczek to może pan sobie wyrywać i niszczyć oraz przypisywać sobie zasługi innych ale pamięci ludzkiej pan nie wykasuje.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.